A je to tady! Megaakce na železnici v Lovosicích!

27.4.2015 Praha

Vážení příznivci železnice a přátelé KŽC! Velice nás těší váš zájem o veřejnou oslavu výročí založení KŽC spojený s exhibicí krásných a neokoukaných vozidel. Taktéž máme upřímnou radost z toho, že se těšíte na knížku, která vyjde a bude obsahovat bohatou fotodokumentaci zejména vozidel a provozu uplynulých 10 let existence KŽC Doprava.

Máme prosbu – nevolejte nám kvůli tomu či onomu; telefonátů jsou mraky. Sledujte náš web, sekci věnovanou 30 letům KŽC, tam průběžně zveřejňujeme všechny informace. Akce se totiž průběžně dotváří a dobíhají různé procesy mající vliv např. na konstrukci a podobu jízdní řádů atp.

Sdělujeme, že akce 5.6. je určena skutečně jen pro držitele VIP pozvánek a v žádném případě pro nikoho dalšího, zato 6. června je dnem, kdy je vítána nejširší veřejnost. A 6. června bude hlavní den oslav, kdy pojede nejvíce zvláštních vlaků na všechny směry. Každý si najde to své.

Ke knize 30 let KŽC sdělujeme, že vyjde v dostatečném nákladu. Knihu si budete moci zakoupit na oslavách v Lovosicích 5.,6.6. (v Bixovně na 4.nástupišti), dále na výstavě dokumentů o KŽC (v nádražní restauraci U Berešů v Lovosicích), poté ve voze BDs v soupravě „velkého vlaku“ a pak v kancelářích KŽC v Praze-Běchovicích a v prodejně Nadaturu v Praze (Hybernská 20). Samozřejmě knihu zašleme i na dobírku poštou.

Nebojte, postaráme se odpovědně a poctivě o každého železničního fandu i návštěvníka, který přijde spolu s námi oslavit 30 let od okamžiku, kdy se začaly psát dějiiny.

Děkujeme za upřímný zájem o krásnou akci a fakt jsme potěšeni zvídavostí a dotazy železniční laické i odborné veřejnosti.

Foto: 442