32. PID rallye
Akce zrušena z důvodu vládou nařízeného mimořádného stavu.

Program: Soutěž spočívající v cca 11hodinovém cestování dopravními prostředky Pražské integrované dopravy v rozsahu Prahy a Středočeského kraje. Je nutno během cesty projet některé prémiové zastávky z nabízeného seznamu a dojet včas do cíle. Prémiové zastávky budou sděleny před startem. Pravidla soutěže jsou zveřejněna zde.
Kategorie: děti do 15 let, mládež 15 – 18 let, nad 18 let.

Doporučené mapy: Plán Prahy

Poznámky: Soutěžící si hradí jízdné použitými spoji sami (doporučuje se zakoupení 24hodinové jízdenky).
Omezení: účastníci školního věku (do 18 let) se soutěže můžou zúčastnit buďto s písemným souhlasem rodičů k samostatnému ježdění po Praze a mimo Prahu nebo s jejich doprovodem (jinak nemůžou startovat). Všichni účastníci jezdí na vlastní nebezpečí!
Ceny: nejlepší účastníci na 1. až 3. místě obdrží drobné ceny a diplom – v domluveném termínu.

Všichni zájemci se letos musí písemně přihlásit na můj mail. O jejich účasti v soutěži rozhoduje datum zaslání mailu s přihláškou na akci. Počet osob je omezen na 19 úč. + 1 pořadatel = dle současných vládních omezení u venkovních akcí
- toto opatření se může průběžně změnit na základě změn ze strany vlády, případné další úpravy budou zveřejňovány na webu KŽC. Vzhledem k tomu, že školské zařízení DDM P5 je spolupořadatelem soutěže, tak na základě pokynů jejich zřizovatele může dojít ke zrušení všech akcí. V tomto případě bychom všechny přihlášené zájemce písemně informovali jak by to se soutěží bylo.
- poplatek 10,- a 20,-Kč je zrušen
Děkujeme za pochopení.

Organizátor: Luboš Vaculín, telefon: 774 555 300, email: lubos.vaculin@kzc.cz